Korenfestival in Brilmansdennen

Het Losserse openluchttheater Brilmansdennen heeft ook dit jaar weer diverse leuke activiteiten gepland. Op zondag 31 mei is hier de vierde editie van het Auto Reuvers Korenfestival.

LOSSER - Cultuurcoach Chris van den Heuvel van Fundament is achter de schermen al weken bezig met de organisatie van het Lossers korenfestival. Dit jaar zijn er maar liefst 10 koren actief tijdens het festival in het prachtige Openluchttheater Brilmansdennen. "Naast de koren uit Losser komen er ook koren uit andere plaatsen, zoals Haaksbergen, Enschede, Oldenzaal en De Lutte. Geniet van de verschillende klanken, stijlen en stemmen die samen zorgen voor een muzikale beleving vol verbinding en sfeer". Het eerste koor start om 12.00 uur en rond 17.00 uur wordt het festival afgesloten. Mede door sponsor Auto Reuvers is een bezoek aan dit festival helemaal gratis. Kom langs, neem vrienden en familie mee en geniet van een heerlijke muzikale zondagmiddag.

Het korenfestival is op zondag 31 mei van 12.00 tot 17.00 uur. Openluchttheater Brilmansdennen, Gildehauserweg 27 in Losser.