
NL leert door: gratis ontwikkeladvies en scholingstrajecten
Door corona verandert het werk nog sneller. Het wordt digitaler, meer op afstand en er zijn zelfs banen die verdwijnen. Ook in Overijssel. Om werkenden en werkzoekenden zich hierop voor te laten bereiden biedt NL leert door vanaf 1 augustus gratis ontwikkeladvies voor iedereen. Van zzp’ers en zelfstandig ondernemers tot werkenden en werkzoekenden. Daarnaast starten dit najaar kosteloze (online) scholingstrajecten die Overijsselaars helpt zich voor te bereiden op ander werk of veranderd werk.
Het gratis ontwikkeladvies wordt gegeven door gekwalificeerde loopbaanprofessionals. Zij geven je inzicht in jouw mogelijkheden en kansen op de arbeidsmarkt. Het ontwikkeladvies begint met een arbeidsmarktscan. Zo krijg je een beeld van arbeidsmarktkansen en (bij)scholings-mogelijkheden die aansluiten op jouw ervaring en wensen. Ook helpt het je bepalen of je over alle skills beschikt voor een specifieke baan, of dat hiervoor (bij)scholing nodig is. Iedereen vanaf 18 jaar tot de pensioengerechtigde leeftijd kan gebruikmaken van NL leert door.
Gratis scholingstrajecten
Dit najaar kun je als werkende of werkzoekende ook een gratis (online) scholingstraject volgen. Je kunt hierbij kiezen voor een kortdurende cursus, vakgerichte bijscholing, vakgerichte module of oriëntatie op omscholing. Dit is een ideale manier om jouw kennis of vaardigheden uit te breiden en te updaten. De subsidieaanvraag voor loopbaanadvies en scholingskosten doet de adviseur of opleider. Jij hoeft dus niets te betalen of voor te schieten.
Wil jij gratis loopbaanadvies of (bij)scholing in Overijssel? Ga naar hoewerktnederland.nl.
Over NL leert door
De regeling NL leert door helpt werkenden en werkzoekenden zich voor te bereiden op veranderingen op de arbeidsmarkt. Dit gebeurt aan de hand van gratis loopbaanadvies en (bij)scholingsmogelijkheden. Iedereen vanaf 18 jaar tot de pensioengerechtigde leeftijd kan gebruikmaken van het programma; van werkzoekenden tot werkenden, zzp’ers en zelfstandig ondernemers. NL leert door is een initiatief van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid.
-
Woensdag finale trekking ‘Trots op onze Veste Loterij’ van FCT
12:00
-
Losser komt samen in actie tegen eenzaamheid
10:00
-
Corona in Twente: Twee stappen vooruit, één stap achteruit
8:00
-
8-daagse Dance Workout via YouTube
19 uur geleden
-
Gratis groentezaad voor scholen en kinderopvang
4 dagen geleden
-
BoerBurgerBeweging: rem op de bouw op het platteland
4 dagen geleden
-
Provincie klaar voor een strengere winter
4 dagen geleden
-
Wie is de meest inspirerende vrouw van Twente?
5 dagen geleden
-
Waterschap investeert in innovatie
5 dagen geleden
-
Vroegopjes
5 dagen geleden
-
Cultuurfonds steunt uitbreiding theaterfaciliteiten Overijssel
5 dagen geleden
-
Avondklok over de grens weer ten einde
5 dagen geleden
-
Maak gepersonaliseerd 3D ontwerp voor een telefoonhouder
6 dagen geleden
-
Wat is het beste buurtinitiatief van 2020?
6 dagen geleden
-
Column: Never Give Up
6 dagen geleden
-
Brandweer Twente afgelopen jaar iets vaker uitgerukt
6 dagen geleden
-
Zorgorganisaties brengen corona-cliënten onder in Losser
6 dagen geleden
-
Sneller signaleren van schulden voorkomt problemen
7 dagen geleden
-
Alternatieve activiteiten Judo Losser
7 dagen geleden
-
Nieuwjaarswensen kinderen ‘Supporter van Elkaar’
7 dagen geleden
-
VLD ziet goede kansen in een Losserse deeleconomie
7 dagen geleden
-
Open dag bij ROC van Twente
7 dagen geleden
-
Projecten maken kans op Appeltje van Oranje
8 dagen geleden
-
DTZC werft personeel online
10 jan, 20:00
Nieuwsoverzicht
-
Woensdag finale trekking ‘Trots op onze Veste Loterij’ van FCT
12:00
-
Losser komt samen in actie tegen eenzaamheid
10:00
-
Corona in Twente: Twee stappen vooruit, één stap achteruit
8:00
-
8-daagse Dance Workout via YouTube
19 uur geleden
-
Gratis groentezaad voor scholen en kinderopvang
4 dagen geleden